logo
 
logo

ТОВ «Делькар»

Тел: +380445853815
Факс: +380445853812
e-mail-1: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
e-mail-2: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Skype: vitalii.martynenko

f

 


Адреса:
Дніпровська Набережна, 19В, офіс 338
м. Київ
Україна
02081

ТОВ "Делькар" стало одним з найбільших фахівців з вантажних  авіаперевезень в Україні, пропонуючи широкий спектр міжнародних повітряних перевезень  і високий рівень обслуговування клієнтів.

Завдяки нашому спеціалізованому, галузево-орієнтованому підходу, ми забезпечуємо найбезпечнішу, якнайшвидшу і найбільш економічно- ефективну подорож для вашого повітряного вантажу.

Кожен рік ми дбаємо про тонни вантажних авіаперевезень, що охоплюють не тільки основні міжнародні маршрути авіаперевезення, а й індивідуальні транспортні рішення в більш віддалені куточки планети.

Наші основні функції:
Консолідоване пряме авіаперевезення з та до  Північної і Південної Америки, Європи, Австралії, Азії, Близького Сходу і  Далекого  Сходу. Аеропорт "Бориспіль" в якості воріт для імпортних і експортних вантажів.

Внутрішні процедури митного транзиту дозволяють якнайшвидшу доставку  імпортованих повітряних вантажів  без митного очищення до будь-якого митного терміналу в Україні для своєчасного оформлення імпорту.

Відмінні відносини з авіаперевізниками преміум класу.

Підбір вантажів та доставка вантажів по Україні.

Повне документальне супроводження.

Сертифікований персонал для обробки небезпечних вантажів. Ми можемо упакувати або переупакувати небезпечний вантаж, а також перевірити, заповнити та підписати DG сертифікат.

Спектр послуг авіаперевезень ТОВ "Делькар"  було розроблено для вирішення завдань, з якими наші клієнти стикаються у динамічному середовищі виробництва та сфері надання послуг.

Зверніться до нас сьогодні, і давайте почнемо думати про нові способи зробити рух Ваших вантажних авіаперевезень більш ефективним.